НБУ курс:

USD

41,08

--0,11

EUR

45,05

--0,50

Готівковий курс:

USD

41,05

40,93

EUR

45,50

45,25

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

"Укрзалізниця" за перший тиждень березня перевезла майже 9 тисяч тонн гуманітарних вантажів

"Укрзалізниця" за перший тиждень березня перевезла майже 9 тисяч тонн гуманітарних вантажів

8 882 тонни гуманітарних вантажів перевезла “Укрзалізниця” протягом перших 7 днів березня. Про це повідомляє у Facebook міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

На Харківщину з 1 по 7 березня доставлено понад 470 тонн допомоги. На Донеччину — 230 тонн. На Київщину — 2 450 тонн.

3 383 тонни було доставлено не вантажними, а пасажирськими вагонами, які інакше рухалися би з заходу на схід напівпустими після здійснення евакуаційних рейсів.

"У воєнний час ми використовуємо всі логістичні можливості для підтримки постраждалих регіонів", — зазначив міністр.

За допомогою залізниці задовольняються першочергові потреби: їжа, вода, ліки, дитячі товари тощо — все, що необхідно містам-героям: Харкову, Маріуполю, Чернігову, Волновасі, а також Сумам, Києву та іншим містам та селищам.

"Саме налагоджена логістика є запорукою того, що міста вистоять, а спротив агресору буде лише наростати. Адже, на відміну від голодних і дезорієнтованих російських солдатів, яких злочинне керівництво росії кинуло напризволяще, українці знають, що немає підстав для відчаю, коли вся країна з ними", — зазначив Олександр Кубраков.

МІУ, за словами Кубракова, працює у режимі 24/7 над впровадження нових ефективних рішень, що дозволять збільшити об’єми перевезень та оптимізувати їх.

Міністр також нагадав, що допомогу доставляють і українські автоперевізники. І саме на них впало основне логістичне навантаження. За останні дні, за його словами, повністю перебудовано систему міжнародних автоперевезень, щоб вона працювала на повну.

"Вже навіть зараз ми перевозимо у кілька разів більше, ніж це було ще тиждень назад. І ця динаміка буде тільки зростати. Ми сильна об’єднана нація. Ми на своїй землі. І обов’язково переможемо. Слава Україні!" — резюмував Олександр Кубраков.