НБУ курс:

USD

41,49

--0,08

EUR

44,75

--0,08

Готівковий курс:

USD

41,50

41,42

EUR

45,20

45,00

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

В Україні будують перше йога-село Avatar Yoga Village: вхід в інвестицію - від 750 доларів

Avatar Yoga Village
Avatar Yoga Village. Фото: станица проекта в Facebook

Під Києвом розпочалося будівництво першого в країні йога-села. Організатори вже запланували презентації у найбільших містах України, повідомляє сторінка Avatar Yoga Village у Facebook.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Цілі проекту: створити фестивально-ретритний центр для проведення фестивалів та поселення людей, які живуть за принципами йоги та дбайливого ставлення до планети.

Учасником може стати будь-хто, хто бажає, кому близькі такі духовні цінності. Мінімальний поріг входу в інвестицію - 750 доларів

Презентація проекту пройде у 2022 році у чотирьох містах:

  • 19 січня – Одеса;
  • 26 січня – Дніпро;
  • 10 лютого – Київ;
  • 25 лютого – Харків.

На зустрічі організатори розкажуть про локацію та генплан селища, "конституцію" селища, види паспортів, типи будинків для купівлі, прибутковість, умови входу та виходу з інвестиції, дорожню карту розвитку селища, що вже зроблено зараз.

Раніше у Києві на ВДНГ спорудили найбільший спортивний кластер в Україні. Скейт-парк займає площу 2500 кв. м. За словами Євгена Мушкіна, щоб його створити, залучили фахівців із 10 країн світу, які допомогли правильно змоделювати маршрути та підібрали рецептуру бетону. У результаті - можливі як мінімум 200 різних сценаріїв (маршрутів) катання. Весь простір урбан-парку буде безбар'єрним.

У 2021 році, окрім звичних розважальних локацій, на ВДНГ запустили серію творчих ініціатив під кураторством мистецтвознавця та дослідниці радянської архітектури Євгенії Моляр. Через арт-інсталяції та картини намагаються переосмислити культурну спадщину оригінальної естетики та цілісності ВДНГ.