НБУ курс:

USD

41,25

--0,08

EUR

43,56

--0,13

Готівковий курс:

USD

41,60

41,55

EUR

44,05

43,81

Ізраїль відкрив свій ринок для українських кормів

Ізраїль відкрив свій ринок для українських кормів
Фото: dpss.gov.ua

Українські виробники отримали можливість експортувати кормове борошно та кормові жири до Держави Ізраїль.

Відкрийте нові горизонти для вашого бізнесу: стратегії зростання від ПриватБанку, Atmosfera, ALVIVA GROUP, Bunny Academy та понад 90 лідерів галузі.
12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як оптимізувати комунікації, впроваджувати ІТ-рішення та залучати інвестиції для зростання бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє пресслужба Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Зазначається, що відповідні сертифікати погодили компетентні органи двох країн: "Ветеринарний сертифікат для супроводу борошна з птиці/пір’я/рибного борошна" та "Ветеринарний сертифікат для супроводу олій та жирів для годування тварин".

Відкриття ринків стало можливим завдяки спільній роботі фахівців Держпродспоживслужби та дипломатів МЗС України.

Погоджені форми ветеринарних сертифікатів зазначених категорій продукції оприлюднені на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі "Міжнародне співробітництво", рубрика "Сертифікати на експорт з України".

У відомстві нагадали, що першим кроком для здійснення експорту української продукції тваринного походження є запит оператора ринку до територіального органу Держпродспоживслужби за місцем розташування.

"Держпродспоживслужба продовжує сприяти розширенню двосторонньої торгівлі та диверсифікації експорту продукції різних категорій, зокрема і кормів для тваринництва. Наразі опрацьовуються 220 напрямків щодо відкриття ринків іноземних країн по товарних позиціях: м'ясо, молочна продукція, рибна продукція, продукти бджільництва та інші", -підкреслив голова Держпродспоживслужба Сергій Ткачук.

Нагадаємо, у жовтні з Північною Македонією було погоджено форму сертифіката здоров’я для перероблених кормів для домашніх тварин (крім консервованих), призначених для відправлення до або для транзиту через цю балканську країну.