PepsiCo повністю припиняє виробництво та продаж Pepsi, 7UP та Mountain Dew в РФ

PepsiCo повністю припиняє виробництво та продаж Pepsi, 7UP та Mountain Dew в РФ

PepsiCo припинила виробництво Pepsi, 7UP і Mountain Dew у Росії майже через шість місяців після того, як американська компанія заявила, що призупинить продажі та виробництво після  вторгнення РФ в Україну. Раніше компанія продавали залишки продукції. Тепер напої закінчилися повністю.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це пише Reuters.

Заява Pepsi з’явилася після того, як агентство Reuters відвідало десятки супермаркетів, роздрібних торговців і спортзалів у Москві та за її межами та знайшло банки та пляшки Pepsi з надрукованими датами виробництва липня та серпня на заводах у Росії.

Остання дата на продукті Pepsi була 17 серпня.

У заяві Reuters американська компанія заявила, що припинила виробництво концентратів для PepsiCola, Mirinda, 7Up і Mountain Dew в Росії.

"Згодом усі концентрати в Росії були вичерпані, і виробництво припинилося", — заявив представник PepsiCo. Це були перші публічні коментарі з цього приводу після того, як компанія оголосила на початку березня про призупинення виробництва, продажів, рекламної діяльності та реклами в Росії. 

Речник відмовився коментувати, коли його попросили надати оновлену інформацію про продажі та чи були вони припинені.

Продовження виробництва означає, що газовані напої все ще широко доступні в Москві, а також у Владивостоці на Далекому Сході та Красноярську в Сибіру, ​​згідно з даними Reuters.

Власник тренажерного залу в Москві сказав, що зробив замовлення в Pepsi ще в середині серпня.

У 2021 році Росія була третім за величиною ринком для Pepsi після США та Мексики.

У березні PepsiCo заявила, що продовжить продавати в Росії товари повсякденного попиту, такі як молоко та інші молочні продукти, дитячі суміші та дитяче харчування. Компанія працює в Росії понад 60 років, і її напої були одним із небагатьох західних продуктів, дозволених у Радянському Союзі до його розпаду.