У Києві з 17-ї спроби продали ресторан "Щекавиця" на Подолі

ресторан щекавиця
Фото: prozorro.sale

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 1 листопада продав на аукціоні у системі "Прозорро.Продажі" будівлю ресторану "Щекавиця" на Подолі в Києві, що перебуває на балансі банку "Січ". Про це йдеться у повідомленні фонду.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Зокрема, ТОВ "Фінансова компанія "Депт Фінанс" запропонувало 15,25 мільйона гривень, а ТОВ "Мультілогістик А+", яке, відповідно, виявилося переможцем, - 15,522 мільйона гривень. Натомість стартова ціна була лиш трохи меншою - 15,228 мільйона гривень.

Аукціон відбувся за англійською моделлю. Участь у торгах взяли лише згадані двоє учасників. Це була 17-а спроба продати цей актив. Уперше ж його було виставлено на продаж ще 1 березня: тоді за ресторан просили вчетверо більше - 60,8 мільйона гривень.

Окрім приміщення ресторану, до складу лоту №G22N025115 також було включено майже 3,4 тисячі основних засобів - від столів та стільців і до тарілок та столових приборів, а також торговельна марка Schekavica.

На сьогодні очікується перерахування коштів за лот, після чого буде можливе підписання договору купівлі-продажу та закриття угоди. Гроші підуть на розрахунки з кредиторами банку "Січ".

Нагадаємо, що ресторан "Щекавиця", що спеціалізувався на українській кухні, розташований на вулиці Костянтинівській, 46-52, на розі з Юрківською. Загальна площа об'єкту складає 884,7 квадратних метра.

Сам банк "Січ" було визнано неплатоспроможним у серпні 2022 року. Згодом ФГВ оголосив конкурс з пошуку інвестора для виведення банку з ринку і навіть неодноразово продовжував його терміни. Повідомлялося про зацікавленість принаймні п'яти інвесторів, але на початку жовтня 2022 року НБУ все ж вирішив фінустанову ліквідувати, оскільки жоден потенційний інвестор так заявку і не оформив.

Наразі ФГВ намагається продати, зокрема, центральний офіс банку "Січ". Стартова ціна об'єкту складає 154 мільйона гривень. Чергова спроба провести аукціон має відбутися 10 листопада.