В Києві виставили на продаж приватний ліцей "Глобус"

В Києві виставили на продаж приватний ліцей "Глобус"
Фото: сайт ліцею "Глобус"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на аукціон 19 жовтня в системі "Prozorro.Продажі" активи Промінвестбанку, який ліквідується. Про це йдеться в повідомленні фонду.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Одним лотом на торги виставлено об’єкт нерухомості, основні засоби та корпоративні права, що перебувають на балансі фінустанови. Виставляються вони на продаж уперше.

Зокрема, це нежила будівля банку з "добудовою під приватну загальноосвітню школу", загальною площею 9029 квадратних метрів на вулиці Миколи Закревського, 42, що на житловому масиві Троєщина у Києві. Зазначимо, що там розташовано приватний міжнародний ліцей "Глобус".

Крім цього, продаються основні засоби у кількості 4566 одиниць, зокрема меблі, комп'ютерна техніка, інструменти, побутові прилади та бібліотечний фонд (підручники), які використовує цей навчальтний заклад.

Оціночна вартість будівлі становить 173,26 мільйона гривень, а оціночна вартість фондів ліцею - 1,78 мільйона гривень. У лот входить і передача права власності на це майно (статутний капітал ліцею як юрособи становить 10 тисяч гривень, заклад наразі належить ПІБ на 100%).

При цьому початкова ціна продажу лоту №G22N021341 становить 217,2 мільйона гривень. Торги пройдуть за традиційною "англійською" моделлю аукціону (з підвищенням ціни). Участь в аукціоні можуть взяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім осіб, пов'язаних з РФ.