НБУ курс:

USD

41,56

+0,06

EUR

47,50

+0,13

Готівковий курс:

USD

41,46

41,40

EUR

47,80

47,64

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Турецька компанія Dalgakıran інвестувала майже 400 млн грн у новий завод на Київщині

Турецька компанія Dalgakıran інвестувала майже 400 млн грн у новий завод на Київщині
Фото: Голова Київської ОДА Руслан Кравченко / facebook

Відомий турецький виробник енергетичного обладнання Dalgakıran інвестував майже 400 млн грн у нові потужності на Київщині. 

CEO + HRD — тандем, що зберігає бізнес у бурю. Досвід топових лідерів команд України.
2 липня на HR Wisdom Summit дізнайтеся про ефективне та стратегічне партнерство між керівником і тим, хто створює бізнес-цінності завдяки управлінню талантами
Забронювати участь

Про це повідомив голова Київської ОДА Руслан Кравченко.

"Завдяки міжнародним партнерам у Бучанському районі завершили будівництво заводу "Далгакиран компресор Україна", - йдеться в його повідомленні.

"Відтепер є офіс та виробничий майданчик на Київщині. Тут створили 50 нових робочих місць", - повідомив Кравченко.

На Київщині збираються збільшити потужності

За словами голови правління Dalgakıran Kompresör Аднана Далгакирана, планується масштабування виробництва та збільшення потужностей саме на Київщині.

Під час відкриття нового офісу повідомили, що йдеться про нові інвестиції та будівництво заводу. Крім того, вже вивчається можливість виробництва та постачання нових продуктів, які вкрай потрібні Україні для відновлення енергетичних та промислових об'єктів.

"Вдячний Посольству Туреччини в Україні за підтримку реалізації цього проєкту. Адже це нові робочі місця, податки до бюджету, фінансовий ресурс для розвитку інфраструктури Київщини та всієї країни", - підсумував голова ОДА.

Що відомо про ТОВ "Далгакиран компресор Україна"

"Далгакиран компресор Україна" спеціалізується на виробництві та обслуговуванні:

  • компресорного обладнання; 
  • дизельних та газових генераторів; 
  • установок для промислового охолодження; 
  • промислових насосів.

Dalgakıran працює на ринку України вже понад 19 років. За цей час турецька компанія реалізувала вже 5 тисяч проєктів та відкрила 11 представництв у великих містах. 

Базове обладнання виготовляють в Туреччині, а український офіс його реалізує та надає комплексну підтримку клієнтам.