Bitcoin Magazine запустив вебсайт в Україні

Bitcoin Magazine запустив вебсайт в Україні

Всесвітньо відоме видання Bitcoin Magazine розпочинає роботу в Україні та запускає сайт

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Тепер не потрібно шукати інформацію про Біткоїн на безлічі ресурсів, адже все найважливіше на цю тему можна знайти в одному місці.

- Повний гайд від історії створення до дати видобутку останньої монети

- Актуальні новини та аналітичні матеріали від кращих профі Біткоїн-сфери

- Інфографіка для тих, хто любить статистику та розшифровка таємничих термінів для тих, хто не знає, що таке майнінг чи халвінг

Видання займатиметься як локалізацією міжнародного, так і створенням оригінального контенту українською та російською мовами.

«Швидкий розвиток ринку Біткоїна неможливий без сучасного медіа нового формату, що забезпечує читачів якісним галузевим контентом. Із запуском Bitcoin Magazine в Україні, Східній Європі та країнах СНД, ми будемо надавати не лише ексклюзивну інформацію про Біткоїн, а й формуватимемо згуртовану спільноту професіоналів та фанатів цієї галузі», — наголошує Сергій Тронь, інвестор та засновник компанії White Rock Management.

Про Bitcoin Mаgazine

Перше у світі видання про Біткоїн, що існує з 2012 року. Найавторитетніше джерело новин, експертних думок та різноманітної інформації про індустрію, яка сформувалася навколо першої криптовалюти. Більше інформації на  ua.bitcoinmagazine.com.