LG випускає нові смартмонітори: підключення до ПК їм не потрібне (ФОТО)

LG, монітор
Смартмонітор LG. Фото: сайт компанії

Компанія LG випускає нову лінійку Smart Monitor для глобального ринку, яка складається з варіантів на 31,5 і 27 дюймів. Про це пише Gizmochina.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Зазначається, що монітори 32SR50F (31,5") і 27SR50F (27") – це автономні пристрої, які працюють на webOS 23 і не потребують ПК для своєї роботи. Обидві моделі пропонують роздільну здатність Full HD, IPS LCD-панелі із частотою оновлення в 60 Гц і підтримку стандарту HDR10.

Пристрої можна використовувати для офісних програм: монітори чудово підходять для конференц-звʼязку, роботи з документами та перегляду вебсторінок.

Оснащені операційною системою webOS забезпечує також легкий доступ до стримінгових програм. Завдяки функції LG Mood Music користувачі зможуть створювати списки відтворення музики на основі своїх уподобань. Також надається доступ до легкого обміну контентом за допомогою функцій AirPlay 2 і Miracast.

Для підключення є по два розʼєми HDMI і USB 2.0, а також підтримка Wi-Fi та Bluetooth.

Смартмонітори будуть доступні в Європі, Північній Америці, Південній Америці, Азії та на Близькому Сході пізніше в поточному місяці. 

Ціна на 27-дюймову модель становитиме 199 доларів, тоді як 32-дюймова версія обійдеться в 229 доларів.