- Категорія
- Новини
- Дата публікації
- Змінити мову
- Читать на русском
Генератор зображень MidJourney запустив тестування оновленої ШІ-моделі

Незалежна дослідницька лабораторія розробки штучного інтелекту, яка створює цифрові зображення з описів природною мовою MidJourney пропонує користувачам приєднатися до тестування альфа-версії своєї оновленої моделі штучного інтелекту V7.
Про це йдеться на сайті розробника.
За даними MidJourney, запропонована модель ШІ на основі текстових або голосових підказок створює детальні зображення, які виглядають неймовірно реалістичними.
V7 - перша модель, в якій за замовчуванням включена персоналізація. Щоб використовувати її, необхідно розблокувати персоналізацію. Це триватиме близько 5 хвилин. Ви можете увімкнути та вимкнути її у будь-який час. На думку розробників, за допомогою персоналізації користувачі можуть інтерпретувати свій задум і створювати неймовірно гарні зображення.
Крім того, вже доступна флагманська функція "режим чернетки", яка коштує вдвічі дешевше і відображає зображення у 10 разів швидше.
"Скажіть поміняти кішку на сову або зробити її нічною, і V7 автоматично змінить підказку та почне нову роботу. Натисніть "режим чернетки", а потім кнопку мікрофона, щоб увімкнути "голосовий режим", в якому ви можете думати вголос і дозволяти зображенням текти за вашими думками", — йдеться у поясненні MidJourney.
Крім того, якщо вам щось не подобається, в режимі Draft натисніть "поліпшити" або "змінити" на зображенні, і його буде перемальовано в новій якості.
Інші функції, зокрема, масштабування, редагування та ретектурування в даний час діють на базі моделей V6, але у майбутньому будуть оновлені.
Що таке альфа-тестування?
Альфа-тестування є важливим етапом тестування програмного забезпечення, що проводиться перед випуском програмного продукту для загального користування. Воно здійснюється в контрольованому середовищі внутрішніми тестувальниками, зазвичай членами команди розробників, але іноді до нього залучають користувачів.
Під час альфа-тестування програмне забезпечення тестується в імітованих або реальних середовищах для виявлення будь-яких потенційних помилок або технічних проблем. Тестувальники зосереджуються на різних аспектах програмного забезпечення, включаючи його функціональність, зручність використання та надійність.
Нагадаємо, ажіотаж навколо створення анімаційних творів в стилі Ghibli з використанням інструменту генерації зображень ChatGPT призвів до рекордного сплеску числа користувачів чат-бота OpenAI. Його сервери були надто перевантажені і компанії довелося запровадити тимчасове обмеження використання цієї функції.