НБУ курс:

USD

41,77

--0,07

EUR

48,84

--0,21

Готівковий курс:

USD

41,70

41,63

EUR

49,30

49,13

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Міноборони торік допустило до експлуатації понад 330 зразків вітчизняних БпЛА

дрон, БпЛА, військовий
Міноборони у 2024 році допустило до експлуатації понад 330 вітчизняних БпЛА. Фото: facebook.com/army.of.drones

Міністерство оборони України у 2024 році допустило до експлуатації понад 330 зразків безпілотних систем українського виробництва, що у 4.4 рази більше ніж у попередньому році, коли було допущено 75 зразків.

Спецпроєкт: Найкращі роботодавці 2025

Пропонуємо вам 100 найкращих роботодавців України, 35 найсильніших HRD країни, топ компаній з найбільшими інвестиціями в освіту, кейси українських і міжнародних компаній у побудові сильного бренду роботодавця під час війни та аналітичний погляд на тренди і процеси на ринку праці …

Дізнайтесь більше

Про це написав заступника міністра оборони України Валерій Чуркін у своїй колонці на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

Він зазначив, що українська армія у протистоянні агресії  ВС РФ зробила ставку на розвиток військових технологій як асиметричну відповідь на кількісну перевагу ворога в людях і техніці. При цьому підсумок протистояння значною мірою залежатиме від здатності системно та швидко нарощувати виробництво новітніх інструментів війни.

"У секторі безпілотних систем ми здійснили серйозний прорив. Понад 95% БПЛА, які нині застосовуються на фронті, – українського виробництва", – зазначив Валерій Чуркін.

За його словами, чим більше нових інструментів війни – тим більше спроможностей у наших військових на полі бою. При цьому основну увагу необхідно зосередити на випуск відносно дешевих та ефективних засобів ураження.

"Чим більше нових інструментів війни – тим більше спроможностей у наших воїнів на полі бою. Пріоритетну увагу необхідно зосередити на випуск відносно дешевих та ефективних засобів ураження. Маємо завдавати масштабних втрат ворогу меншими затратами ", – сказав заступник міністра.

Нагадаємо, міністерство оборони спрямувало третину оборонного бюджету на технологічну зброю, що стало важливим фактором для розвитку українського технологічного сектору.