НБУ курс:

USD

41,77

--0,05

EUR

48,87

+0,07

Готівковий курс:

USD

41,70

41,61

EUR

49,10

48,89

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Міноборони планує закупити FPV-дрони на понад 44 млрд грн у 2025 році

Міноборони планує закупити FPV-дрони на понад 44 млрд грн у 2025 році
Фото: Міноборони

Міністерство оборони України представило плани закупівель безпілотних літальних апаратів на 2025 рік. Загальна сума фінансування перевищить 44 млрд грн, значна частина коштів буде спрямована на закупівлю FPV-дронів, зокрема моделей, оснащених оптоволоконним керуванням.

СПЕЦПРОЄКТ: ВЛАСНА СПРАВА

Ми збираємо історії тих, хто зробив надскладне, але й найважливіше рішення в житті - стартувати власну справу. Хто розпочав з нуля і  вже три роки будує бізнес. Хто повернувся з фронту і занурився в підприємництво. Хто обрав франшизу як старт і зумів розвинути успішну модель.

Спецпроєкт створено за підтримки Visa в Україні

Дізнайтесь більше

Про це повідомили у Міноборони.

Презентація закупівель відбулася під час зустрічі з представниками спілки "Технологічні сили України" – об’єднанням провідних вітчизняних виробників інноваційного озброєння.

Учасники заходу обговорили розширення виробництва безпілотних систем для Збройних сил України, а також можливість спрощення бюрократичних процедур, що дозволить пришвидшити інтеграцію нових моделей дронів у війська.

"Забезпечити технологічну перевагу над ворогом – це одна з ключових задач на 2025 рік. Якщо минулого року основний фінансовий ресурс був спрямований на закупівлю далекобійних deepstrike, то цього року понад 44 млрд грн сплановано на закупівлю FPV, включно з моделями на оптоволокні", – заявив директор Департаменту політики закупівель міноборони Гліб Канєвський.

Окрему увагу учасники зустрічі приділили питанням скорочення часу доставки дронів від виробництва до бойових підрозділів, а також розширенню кола постачальників і виробників оборонної продукції.

У Міноборони наголошують на важливості постійного діалогу з виробниками, що дозволяє ефективніше вирішувати питання забезпечення армії, розвивати вітчизняні технології та вдосконалювати логістичні процеси.

Додамо, що цього року Міноборони розпочало ліцензоване виробництво сучасних FPV-дронів на базі одного із державних підприємств.