НБУ курс:

USD

41,49

--0,08

EUR

44,75

--0,08

Готівковий курс:

USD

41,50

41,40

EUR

45,20

45,00

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Стартував прийом заявок на субсидію для сільгоспвиробників: хто і скільки може отримати

земля, поле
Аграрії зможуть отримати бюджетну субсидію. Фото: freepik

Сьогодні,12 лютого, стартує прийом заявок на бюджетну субсидію для виробників сільськогосподарської продукції через Державний аграрний реєстр (ДАР). Підтримка направлена на тих, хто обробляє землю і працює на продовольчу безпеку країни.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Віталій Коваль.

"Це ще один крок у підтримці українських фермерів з боку держави. Адже сильне сільське господарство – запорука економічної стійкості країни", — зазначив міністр.

4 000 грн на гектар

Сільгоспвиробники зможуть отримати субсидію у розмірі 4 000 грн на гектар. Фінансова підтримка буде доступна для аграріїв, які мають від 1 до 120 га у власності чи користуванні. В 2025 році право на підтримку мають лише ті сільгоспвиробники, хто не отримував її у 2024 році. Для отримувачів 2024 року в Державному аграрному реєстрі зазначений напрям буде не активний. Для отримання субсидії аграріям потрібно зареєструватись у ДАР та подати відповідну заявку.

Фінансова підтримка надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерськимгосподарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабміном 16 серпня 2022 року.

Нагадаємо, у жовтні 2024 року аграрії могли подати через Державний аграрний реєстр заявку на отримання спеціальних бюджетних дотацій за утримання корів, кіз та овець.