Київ спрямує ще більше коштів на допомогу ЗСУ, - Кличко скликає позачергову сесію Київради

Київ спрямує ще більше коштів на допомогу ЗСУ, - Кличко скликає позачергову сесію Київради
Віталій Кличко. Фото: Facebook-сторінка мера Києва

Мер Києва Віталій Кличко скликає позачергову сесію Київради щодо посилення підтримки столицею Збройних сил України. Про це він повідомив на своїй сторінці.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

"Я Ініціюю позачергову сесію Київської міської ради. 1. Київ спрямує ще більше коштів на допомогу підрозділам ЗСУ. На сьогодні столиця вже спрямувала понад 1,2 млрд на фінансування сил безпеки та оборони. І ми, як і планували, продовжимо виділяти кошти з міського бюджету. 2. Ще більше дронів та іншого необхідного для наших захисників. Сподіваємося на "зелене світло" від уряду щодо необхідних дозволів та сприяння й не створення перешкод. 3. Також місто надасть максимальну підтримку виробникам дронів. - Приміщення, пільги, повне сприяння", - повідомив Кличко.

За його словами, нових великих інфраструктурних проектів у столиці наразі не планується.

"Приорітет у всіх повинен бути один - всі сили і кошти на Перемогу. І тут має бути порозуміння і обʼєднання зусиль місцевої, центральної влади та суспільства", - підкреслив Кличко.

Також раніше Кличко опублікував дані про допомогу Києва ЗСУ. Зокрема, містом було спрямовано 1,2 млрд на потреби армії. Ці кошти йдуть, зокрема, на військову форму, бронежилети та каски. На закупівлю дронів, радіостанцій, ремонт військової техніки, транспорт.

Фото: Віталій Кличко/Telegram

Також Києв передає бійцям на передову допомогу, яку залучає сам – від міжнародних партнерів. Зокрема, автомобілі, дрони, системи Starlink, генератори, аптечки.

Фото: Віталій Кличко/Telegram