Криптошкола

Криптошкола

В проєкті Delo.ua “Криптошкола” дізнавайтеся цікаву та корисну інформацію, а також чекайте на оновлення. Це посилить обізнаність в світі криптовалют та допоможе бути в курсі ключових подій на ринку віртуальних активів!

Ви знаєте, що таке стейблкоїни, мемкоїни або анонімні монети? Або чому крах криптобіржі FTX ледь не спровокував тотальну банківську кризу у світі? Чи розумієте, як халвінг біткоїну впливає на курс цифрового “золота”? Або як краще обміняти криптовалюту на звичайні паперові гроші? Чи зможе ChatGPT стати помічником у криптоінвестиціях? Відповіді на всі ці та інші запитання можна знайти в нашому проєкті “Криптошкола”. 

21 матеріал
Американські регулятори не довіряють PYUSD. Джерело: Delo.ua
Категорія
Фінанси

Атака на PYUSD. Чи зможе стейблкоїн PayPal не потрапити на гачок американських регуляторів

Судячи з усього, війна між американськими фінансовими регуляторами та представниками криптоіндустрії набирає обертів. Нещодавно Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) розпочала розслідування щодо стейблкоїна компанії PayPal. Delo.ua розповідає, чому PYUSD зіткнулася із проблемами в Штатах, чи може нова криптовалюта сколихнути фінансову стабільність у світі та яке майбутнє чекає на стейблкоїн PayPal. 

 

Delo.ua перевірило, чи може ChatGPT стати асистентом криптоінвесторів. Джерело: Delo.ua
Категорія
ІТ та Телеком

Тестуємо ChatGPT. Чи стане штучний інтелект "оракулом" для криптоінвесторів

Українці вже активно використовують штучний інтелект (ШІ) у бізнесі та навчанні. Таким чином, люди намагаються автоматизувати рутинні процеси, оскільки нейромережі вміють розшифровувати тексти, шукати корисну інформацію, структурувати доповіді. Редакція Delo.ua теж вирішила провести власний експеримент та дізналася, чи зможе ChatGPT стати ефективним "радником" для криптоінвесторів-початківців.