З посад звільнили п'ятьох керівників обласних прокуратур

З посад звільнили п'ятьох керівників обласних прокуратур

Генеральний прокурор Андрій Костін підписав накази про звільнення за власним бажанням з адміністративних посад керівників п'ятьох обласних прокуратур.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це 25 січня повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.

Так, звільнили Віктора Приходька з посади керівника Запорізької обласної прокуратури, керівника Кіровоградської обласної прокуратури Володимира Твердохліба, Антона Столітнього — керівника Полтавської обласної прокуратури, Олексія Тубельця — голову Сумської обласної прокуратури та керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василину.

Причини такого рішення не уточнюють. Зауважимо, що нещодавно уряд погодив проєкти указів Президента України про звільнення голів Запорізької і Сумської обласних військових адміністрацій.

Згодом на сайті ОП з’явилися укази про звільнення, в тому числі, цих голів ОВА.

Хвиля відставок в Україні

Президент України Володимир Зеленський 23 січня анонсував низку кадрових рішень щодо управлінців різного рівня в міністерствах та інших структурах центральної влади, і в регіонах, і в правоохоронній системі. Згодом відбулися зміни в ОП: Кирили Тимошенко пішов з посади заступника глави Офісу Президента "за власним бажанням", а на його місце призначили колишнього очільника Київської ОВА Олексія Кулебу.

Також заступника генерального прокурора Олексія Симоненка звільнено з посади за власним бажанням. Хоча в ОГП причини не уточнюють, очевидно, його звільнено опісля скандалу з відпочинком у Іспанії. Президент також розкритикував цей вчинок та додав, що кадрові зміни продовжаться. 

Джерло фото: ua.depositphotos.com