Петиція про легалізацію порно в Україні зібрала необхідну кількість підписів

Петиція про легалізацію порно в Україні зібрала необхідну кількість підписів

Петиція до Президента України про те, щоб легалізувати порно та еротику в Україні, зібрала 25 тисяч підписів. Тепер її має розглянути Володимир Зеленський. Про це свідчить інформація на сайті електронних петицій.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Петицію зареєстрували на початку липня. Її автори вважають, що заборона виробництва порнографії не має позитивних сторін, а лише збільшує навантаження на Міністерство внутрішніх справ і сприяє корупції.

"Величезна кількість грошей платників податків виділяється на закупки порнографічного матеріалу і пошуку "злочинців", хоча всім відома філософія, що без жертви не може бути злочину, замість того, щоб дії кібер-поліції зосередити на боротьбі проти російських кібератак, проти російської дезінформації, ботів, замість того, щоб виділити кошти на українізацію інтернету. Тому пропоную стати правовою державою не лише на папері але і по факту", — йдеться в тексті петиції.

Автори петиції називаються порнографію "мистецтвом" та аргументують свою ідею результатами досліджень психологів, стверджуючи, що "де немає цензури на оголення і секс взагалі не існує сексуальних злочинів".

Зазначимо, що правоохоронні органи регулярно звітують про початок розслідування незаконного поширення порнографії, а також про рішення судів по таких справах. При цьому в соціальних мережах судові рішення про покарання за розповсюдження порнографії викликають суспільний резонанс. Українці критикують правоохоронну систему за витрати сил і грошей на розслідування цих справ.

Джерело фото: ua.depositphotos.com