У Київському офісі Parimatch зібрали кров для військових ЗСУ

У Київському офісі Parimatch зібрали кров для військових ЗСУ

Ініціатива зі збору крові пройшла в Parimatch  вперше, проте у компанії запевняють – бажаючих вистачить, аби підтримувати культуру донорства на постійній основі. Готові навіть масштабувати в інші регіони присутності бренду.

Побудуйте ефективну HR-стратегію вашого бізнесу HR Wisdom Summit від Delo.ua та Ekonomika+
17 липня HR-лідери OLX Робота, Shell, ArcelorMittal та ще понад 30 великих компаній поділяться найкращими практиками адаптації ветеранів у робоче середовище, підтримання ментального здоров’я команди, наймання в умовах кадрового голоду та використання інновацій в HR
Забронювати участь

Буденний вівторок перетворився для команди Parimatch Tech та Parimatch Ukraine у день створення нової традиції – здавати кров для військових та українців, які постраждали внаслідок вторгнення Росії в Україну.

Охочих стати донорами у Київському офісі Parimatch було більше півсотні. Загалом, за день зібрали 19 літрів, і це лише початок.

"Зараз кожна допомога важлива, навіть здача крові може врятувати чиєсь життя. Це мій перший такий досвід, і я дуже вдячна компанії, що можу прямо в офісі допомогти нашим військовим у ЗСУ. Потреба у крові є завжди, особливо під час військових дій, коли її не вистачає як на фронті, так і в містах, які наразі звільняють від окупантів", – поділилася власними враженнями офіс-менеджерка Parimatch Ukraine Вікторія.

Вже наступного місяця Parimatch планує запустити глобальну ініціативу зі збору крові та залучити команди у інших країнах присутності бренду. Ініціативу вже підтримали колеги з Кіпру та Казахстану, де збиратимуть кров для лікарень.

"Ми разом на одній хвилі, незалежно в якій країні знаходимося. Нас усіх об'єднує одне бажання — допомагати тим, кому це справді необхідно", – додає Марина Гриценко, Chief Sustainability Officer у Parimatch Tech.

Зазначимо, в умовах воєнного стану стале забезпечення донорською кров’ю та її компонентами є однією з умов забезпечення обороноздатності країни та  запорукою її національної безпеки. Саме тому в Україні стартувала національа кампанія “Твоя кров може воювати. Стань донором”.