НБУ курс:

USD

41,53

+0,02

EUR

45,00

--0,16

Готівковий курс:

USD

41,50

41,40

EUR

45,30

45,10

В Україні розробляють порядок відбору ДНК-матеріалу у військовослужбовців

війна, зсу
Найближчим часом ДНК буде оцифровуватися та зберігатися в особовій справі. Фото: Рixabay

 Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук провела нараду, ключовим питанням якої було налагодження процесу попереднього відбору ДНК-матеріалів у військовослужбовців, правоохоронців і членів добровольчих формувань територіальних громад.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Вже найближчим часом в Україні вже буде запущено цей процес, повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Повідомляється, що кожне відомство напрацьовує індивідуальний порядок відбору і зберігання ДНК-матеріалів. Представники силових структур запевнили, що вже найближчим часом ДНК людей буде оцифровуватися та зберігатися в особовій справі.

"Дякуємо нашим силовикам за оперативність у вирішенні цього питання. Вони напрацьовують нові механізми, що спростять за необхідності процес ідентифікації людей. На жаль, зараз це на часі, тож маємо всіляко цьому сприяти", – наголосила Ірина Верещук.

Нагадаємо, Україна вперше почала використовувати у воєнний час мобільні лабораторії для ідентифікації загиблих. Вони здатні обробляти ДНК-зразки за півтори години.