Жителів Києва попередили про жовтувату воду з кранів: у чому причина

Вода, кран, ванна
Вода з крана. Фото: Depositphotos

Через весняний паводок вода в кранах у Києві може мати злегка жовтуватий колір. Про це повідомила пресслужба "Київводоканалу".

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

У компанії зазначили, що ​​рівень та якість води у Дніпрі напряму впливають на технологічні процеси водопідготовки. Цьогоріч весняний паводок відрізняється своєю стрімкістю й масштабністю, і Київська ГЕС почала інтенсивний скид води, що призвело до залпового погіршення якості води в річці.

Під час паводку може тимчасово зрости такий показник водопровідної води, як кольоровість, тому вода й може мати злегка жовтуватий колір.

Як запевняють у "Київводоканалі", цей показник впливає на якість води лише візуально і не свідчить про її небезпечність. 

"Наші фахівці щодня відбирають проби на всіх етапах водопідготовки, здійснюють контроль за фізико-хімічними та мікробіологічними  показниками і гарантують, що водопровідна вода у столиці залишається безпечною. Наразі якість води залишається в межах норми", – йдеться в повідомленні.

Джерело фото: ua.depositphotos.com