"Нова пошта" займеться розробкою роботів-саперів для ДСНС

"Нова пошта" займеться розробкою роботів-саперів для ДСНС
Фото: Нова пошта

"Нова пошта" почала розробку роботів-саперів, повідомляє пресслужба компанії. Зазначається, що технічні вимоги до таких роботів визначила Держслужба з надзвичайних ситуацій, а поштовий оператор взяв на себе відповідальність за технічний напрям, а також за пошук та залучення партнерів.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Результатом має стати перший український робот-сапер для розмінування водойм та робот-сапер для суші, які зможуть не лише знаходити міни, а й знешкоджувати їх, що допоможе пришвидшити розмінування всієї території України та збереже життя піротехніків.

"Україна нині – одна з найзамінованіших країн у світі. Близько 200 тисяч квадратних кілометрів, а це майже третина території держави, потребують розмінування. Найшвидше це можуть зробити роботи. А ми у "Новій пошті" накопичили чималий досвід у сфері роботизації", - вказав директор з розвитку компанії Олексій Тараненко.

Він нагадав, що разом із українськими стартапами й власною R&D командою вона розробила та впровадила вже три моделі роботів на своїх потужностях, і тепер використає цей досвід у спільному проєкті з рятувальниками. У планах компанії - розробити та забезпечити розрахунки піротехніків щонайменше по 20 роботів кожного типу.

Зазначимо, що "Нова пошта" наразі співпрацює із ДСНС також за напрямками матеріально-технічного забезпечення рятувальних бригад та їх логістичної підтримки по всій країні.

Нагадаємо також, що "Нова пошта" днями оголосила про початок реновації відділень по всій Україні - як поштових, так і вантажних, щоб надати можливість українському бізнесу працювати під час війни та підвищити комфорт для своїх клієнтів.