- Категорія
- ІТ та Телеком
- Дата публікації
- Змінити мову
- Читать на русском
Одеська IT-компанія Digis оголосила про об'єднання з аутсорсером Scalamandra
Одеська IT-компанія Digis оголосила про обʼєднання з нішевим аутсорсером Scalamandra під брендом Digis Group.
Про це йдеться у пресрелізі компанії, передає Forbes.
При цьому засновник компанії Digis Нік Нагаткін оцінює суму угоди від 500 000 доларів до 1 мільйона доларів.
Згідно з повідомленням пресслужби, команда Digis почала створювати мережу нішевих агенцій, що спеціалізуються на конкретних технологіях і галузях послуг, щоб зміцнити пропозицію компанії.
Підписуйтесь на Telegram-канал delo.uaРішення про створення стратегічного партнерства із Scalamandra було продиктоване особистими інвестиціями засновника компанії Ніка Нагаткіна у компанію у 2023 році. Ідея партнерства полягає у наданні послуг функціонального програмування наявним і потенційним клієнтам, а також у допомозі цим компаніям переходити на інші мови програмування, коли це необхідно.
Після завершення угоди команда Scalamandra приєднається до Digis.
Видання зазначає, що ІТ є одним із найважливіших експортних секторів України. Частка ІТ в експорті послуг перевищує 40%, а у загальному експорті – 13%.
Довідка
Digis – міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення, заснована у 2015 році Ніком Нагаткіним (включений до списку Forbes "30 до 30 років" у Європі у сфері технологій). Наразі у компанії працюють 200 професіоналів, що спеціалізуються на розробці продуктів під ключ і послугах аутстафінгу.
Компанія має офіси на Кіпрі, в Одесі й Бухаресті. Серед клієнтів Digis – PwC, BlaBlaCar, HubSpot, Huma та інші. Компанія не розкриває свої показники з виторгу, лише заявляє, що вони зростають.
Восени 2023 року аутсорсингова компанія холдингового типу InSoft.Partners серійного IT-підприємця Віталія Горового проінвестувала кошти в Digis. Суму угоди сторони не розкрили, але за словами Нагаткіна, Digis залучили InSoft.Partners не лише заради грошей, а й для партнера, який буде брати участь у розвитку компанії разом із командою, що діє.
Scalamandra з командою з 15 людей заснована у 2020 році. Спеціалізується на функціональному програмуванні аутстафі рідкісних інженерів, що володіють мовою програмування Scala.
Фото: ua.depositphotos.com