НБУ курс:

USD

41,17

+0,09

EUR

45,03

--0,03

Готівковий курс:

USD

41,28

41,15

EUR

46,00

45,70

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Одеського телеком-провайдера викрили на продажу доступу до російських телеканалів

Одеського телеком-провайдера викрили на продажу доступу до російських телеканалів
Фото: Офіс генпрокурора

В Одесі викрито провайдера, який надавав безперешкодний доступ до трансляції пропагандистських телеканалів та інтернет-ресурсів Росії та так званих "ЛНР" і "ДНР". Про це повідомляють в Офісі генерального прокурора та поліції.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

За даними слідства, попри заборону рішенням Ради національної безпеки та оборони, підприємство не здійснило блокування контенту держави-агресора.

Його співробітники налаштовували обладнання таким чином, щоб користувачі мали змогу безперешкодно отримувати доступ до телебачення, інтернет-ресурсів РФ і тимчасово окупованих територій України. Послуга з підключення коштувала 3000 гривень, щомісячна абонплата становила 250 гривень.

При цьому встановлено, що компанія з 2016 року і до цього часу брала участь у публічних закупівлях з надання послуг для державних установ та військових частин Одеської області.

В рамках розслідування в офісі підприємства та за місцями розташування обладнання правоохоронці провели обшуки. Вилучено телекомунікаційні прилади та проведено фіксування трафіку. Також під час обшуку виявлено пристрій, який міг забезпечувати бездротовий обмін даними з невизнаним Придністров'ям.

Справу за фактами посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та колабораційної діяльності (стаття 27 і частина 2 статті 110, а також частина 6 статті 111-1 Кримінального кодексу) розслідують слідчі поліції за оперативного супроводу співробітників Департаменту кіберполіції Нацполіції та Служби безпеки України.

До слідчих дій також залучалися спеціалісти Українського державного центру радіочастот та спеціалісти з Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ.