У випадку блекауту в Україні радіо- і телезв'язок працюватимуть щонайменше три доби

У випадку блекауту в Україні радіо- і телезв'язок працюватимуть щонайменше три доби

Радіо та телебачення у разі блекауту в Україні внаслідок ракетних обстрілів країни-агресора РФ працюватиме щонайменше три доби.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомив голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Юрій Щиголь, пише "Укрінформ".

"На сьогодні п'ять радіокомпаній в Україні зарезервовані з терміном роботи до трьох днів, так само й телевізійні канали, телемарафону також зарезервовано подачу телесигналу на три доби. Телебачення і радіо працюватимуть. Українське радіо працює в FM-діапазоні, де ви можете почути найнеобхіднішу інформацію", - сказав він, відповідаючи на питання щодо роботи радіо і телебачення на випадок блекауту.

Крім того, він відзначив, що забезпечено також резервування сигналу Концерну радіомовлення і телевеж на доставку сигналу на три доби мінімум.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко розповів, як працюватиме транспорт Києва у випадку повного блекауту. За його словами, при такому сценарію залишаться перевозити пасажирів лише автобуси.

Відомо, що лікувального-діагностичні послуги домашні улюбленці киян зможуть отримати у ветеринарних лікарнях, що входять до складу КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини". Продовжить працювати і Служба обліку та реєстрації тварин, що також входить до складу комунального підприємства.