S&P підвищило рейтинг "Укрзалізниці" до максимально можливого на даний момент

рейки, залізниця
Фото: Pixabay

Міжнародне рейтингове агентство S&P підвищило рейтинг АТ "Укрзалізниця" до рівня ССС+, що є максимально можливим для воєнного стану.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомила пресслужба "Укрзалізниці".

За даними S&P, підвищенню рейтингу сприяло нещодавнє завершення реструктуризації боргу в 894,9 млн доларів. Завдяки цій угоді та іншим проєктам з міжнародними партнерами будо усунуто тиск на ліквідність компанії, а її договірні виплати заборгованості у 2023-2024 роках скоротиться більш ніж на 90%.

Також агентство відзначило успішне репрофілювання з ЄБРР для потреб ліквідності кредитної лінії на суму 150 млн євро та списання боргів російських банків відповідно до закону, який набув чинності в серпні 2022 року.

Агентство присвоїло рейтинг на рівні суверену, що є максимально можливим результатом в умовах воєнного часу.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" 31 березня відправила в тестовий експериментальний рейс за маршрутом "Київ - Ліски - Чоп" контрейлерний вагон для фінального затвердження тимчасової схеми навантаження та подальшого розвитку контрейлерних перевезень.