Mazepa Awards запустила голосування за бізнес-інфлюенсера року

Mazepa Awards запустила голосування за бізнес-інфлюенсера року

Щорічна інвестиційна премія Mazepa Awards відкрила голосування за найкращого бізнес-інфлюенсера України. Голос за свого фаворита можна віддати на сайті НВ по 28 лютого включно. 

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

У номінації "Бізнес-інфлюенсер" представлені десять фахівців, які щодня доносять українцям найсвіжішу інформацію про інвестиції, технології та важливість їх успішного злиття. Серед номінантів відомі фінансисти, журналісти та маркетологи: Андрій Федорів, Сергій Фурса, Олексій Тимофєєв, Андрій Бродецький, Ілля Кабачинський, Станіслав Юрасов, Михайло Сапітон, Роман Судольський, Владислава Зацаринна та Любомир Остапів. 

Лонґ-лист номінантів сформували генеральні партнери Mazepa Awards: компанії Concorde Capital, Roosh та Truman. Надалі аудиторія своїми голосами визначить шорт-лист з трьох номінантів. Переможця у номінації "Бізнес-інфлюенсер" обере журі з числа експертів у сфері бізнесу, інвестицій та технологій. 

"Наші номінанти – люди, що формують порядок денний в інформаційному полі навколо інвестринку. Їхня експертиза не тільки розкриває фоловерам природу і значення багатомільярдних угод в технологічній сфері, але й впливає на спосіб інвестиційного мислення людей, що укладають ці угоди", – розповідає ініціатор премії Mazepa Awards Ігор Мазепа. 

Всього премія Mazepa Awards нагородить переможців у 10 номінаціях. За претендентів у восьми категоріях вже можна проголосувати на офіційному сайті премії до 28 лютого включно. 

Володаря Гран-прі – най-най серед всіх кандидатів – оберуть гості церемонії нагородження Mazepa Awards, що відбудеться 15 квітня.

Премію Mazepa Awards заснував Гендиректор інвестиційної компанії Concorde Capital Ігор Мазепа. За більш ніж 17 років компанія залучила в країну понад $4 млрд інвестицій. За словами Мазепи, ця премія покликана нагородити компанії та людей, що вкладають в Україну не тільки гроші, а й частину свого життя.