Онлайн-фестиваль баварського кіно: у вільному доступі три комедії та стрічка про замки казкового короля Людвіга II Баварського

Онлайн-фестиваль баварського кіно: у вільному доступі три комедії та стрічка про замки казкового короля Людвіга II Баварського

Фестиваль « Кіноподорож Баварією» пройде в онлайн-форматі. Фільми можна буде переглянути з 10 грудня безкоштовно на сайті фестивалю. У програмі три комедії та одна стрічка про Людвіга ІІ Баварського

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

До програми фестивалю «Кіноподорож Баварією» увійшли чотири фільми, два з яких будуть показані в Україні вперше — це нова стрічка « Шериф біля басейну» відомого майстра комедії баварця Маркуса Х. Розенмюллера та біографічна драма « Людвіг Баварський» від Марі Ноель та Петера Зера .

«Людвіг Баварський»

Історичний фільм «Людвіг Баварський» ("Ludwig II", 2012 рік) режисерів Марі Ноель та Петера Зера розповідає про баварського короля Людвіга II, який ще за життя став легендою. «Казковий король» - шанувальник мистецтва, музики, архітектури, він сумнівався, що виправдає надії батька як його гідний наступник. Але відчувши смак політичної гри, Людвіг стає ключовою фігурою у баварській історії.

«Хто раніше помер, той довше мертвий»

Відкриє фестиваль фільм "Хто раніше помер, той довше мертвий" ("Wer früher stirbt, ist länger tot") Маркуса Х. Розенмюллера. Фільм, знятий у 2006 році, отримав премію   German Film Award   у номінації найкращий режисер та найкращий сценарій. Це історія про 11-річного Себастьяна, який раптово дізнається, що його мати померла під час пологів, а не в автомобільній катастрофі. Відчувши вину і страх не потрапити до мами в рай через свої витівки, він вирішує заробити перепустку на небеса, ставши рок-зіркою.

«Чарівне дзеркало, або Подвійні неприємності»

"Чарівне дзеркало, або Подвійні неприємності" ("Unheimlich perfekte Freunde leihen/kaufen", 2019 рік) Маркуса Х. Розенмюллера - це забавна фантазія, заснована на мрії багатьох школярів - появі двійника, який робитиме уроки замість тебе.

"Шериф біля басейну"

"Шериф біля басейну" ("Beckenrand Sheriff", 2021) - нова комедія Маркуса Х. Розенмюллера, яка розповідає про боротьбу рятувальника та майстра з плавання Карла проти знищення басейну, на місці якого хочуть збудувати житловий комплекс. Йому потрібно зібрати 600 підписів, але проблема полягає в тому, що з деякими відвідувачами він у сварці.

Усі фільми створені за підтримки федеральної землі Баварія. Їх можна буде безкоштовно дивитись мовою оригіналу з українськими субтитрами на сайті фестивалю.