НБУ курс:

USD

41,28

+0,10

EUR

45,55

+0,52

Готівковий курс:

USD

41,28

41,14

EUR

46,00

45,70

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Шмигаль пояснив, як виглядатиме платформа з відновлення України

Шмигаль пояснив, як виглядатиме платформа з відновлення України
Фото: РБК

Платформа з відновлення України "Об'єднані в захисті – об'єднані у відновленні" складатиметься з трьох рівнів і матиме кілька офісів у країнах-партнерах із центром у Києві, повідомив прем'єр Денис Шмигаль на конференції з питань відновлення України в Лугано.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Перший рівень – це high-level, де будуть представлені лідери держав, це буде борд, який визначатиме стратегічні напрями та бачення.

"Другий рівень – це спільна координаційна група, яка складатиметься з керівників виконавчої влади та decision-makers з України, США, ЄС, Великої Британії, Польщі, інших країн-партнерів, які сьогодні з нами", – уточнив він.

Третій рівень – це тематичні групи за галузевими напрямами, яких на сьогодні вже 24.

Шмигаль заявив, що Україна пропонує створити кілька офісів відновлення для ефективнішої діяльності, з центральним офісом у Києві та філіями у Брюсселі, Лондоні й інших містах, де на те буде бажання партнерів.

Шмигаль наголосив, що для України важливо сформувати міжнародну коаліцію з відновлення України.

Крім того, голова уряду наголосив, що процес відновлення базуватиметься на прозорості, для чого Україна ініціює створення групи радників, куди ввійдуть європейські й американські політики та економісти зі світовими іменами.

Нагадаємо, сьогодні, 4 липня, Україна представляє на конференції у місті Лугано у Швейцарії план післявоєнного відновлення країни. У плані визначено широкий перелік проектів у галузі інфраструктури та безпеки, інвестицій у клімат та цифрову економіку, а також диверсифікацію енергоресурсів.