НБУ курс:

USD

41,57

+0,13

EUR

45,35

+0,18

Готівковий курс:

USD

41,60

41,53

EUR

45,50

45,35

Україна випускає воєнні облігації. Перший аукціон відбудеться 1 березня

Україна випускає воєнні облігації. Перший аукціон відбудеться 1 березня

Перший аукціон із продажу військових облігацій України буде проведено 1 березня. Про це йдеться у повідомленні Міністерства фінансів.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

"В умовах військової агресії Російської Федерації Міністерство фінансів пропонує громадянам, бізнесу та іноземним інвесторам підтримати бюджет України шляхом інвестування у військові ОВДП. Кошти від облігацій будуть використані для забезпечення потреб Збройних сил України та безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах військового стану", — сказано у повідомленні.

Основні умови військових ОВДП такі:

• номінальна вартість однієї облігації – 1000 гривень;

• термін звернення – 1 рік;

• ставку прибутковості буде визначено на аукціоні.

Перший аукціон відбудеться завтра, 1 березня 2022 року.

"Українці виявили мужність та згуртованість, що надихнула весь світ! Країна показує свою стійкість на багатьох фронтах, у тому числі фінансовому. Кожен має можливість підтримати фінансування потреб армії та бюджету країни, придбавши наші військові ОВДП. Звертайтеся до банків – первинних дилерів, вони допоможуть вам надати підтримку державі за цих складних часів", – сказав Сергій Марченко, міністр фінансів України.

Нагадаємо, 25 лютого Кабінет Міністрів України ухвалив постанову "Про випуск облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) "Військові облігації". Кабмін планує випустити ОВДП в обсязі до 400 млрд грн.