НБУ курс:

USD

41,49

--0,08

EUR

44,75

--0,08

Готівковий курс:

USD

41,50

41,40

EUR

45,20

45,00

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Війська РФ ракетним ударом частково зруйнували депо Харківського метро (ФОТО)

Війська РФ ракетним ударом частково зруйнували депо Харківського метро (ФОТО)
Фото: Харківська обласна прокуратура

У ніч на 14 липня окупанти здійснили ракетний удар по декількох районах Харкова, внаслідок чого було пошкоджено підприємство в Основ’янському районі та приміщення ангару Салтівського депо метрополітену, повідомляють у обласній прокуратурі.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

За процесуального керівництва Слобідської та Салтівської окружних прокуратур Харкова розпочато досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях за фактом порушення законів та звичаїв війни (частина 1 статті 438 Кримінального кодексу).

Наразі тривають першочергові слідчі дії. У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані за підслідністю до Управління Служби безпеки України в Харківській області. В прокуратурі також підкреслюють, що будь-які військові об‘єкти на вказаних територіях відсутні.

Зазначимо, що Салтівське депо метрополітену є одним з двох таких об'єктів у Харкові (інше - Немишлянське, яке до червня 2022 року називалося Московським). Воно було відкрите у 1984 році, розташоване з північно-східного боку від ринку "Барабашово" і станції "Академіка Барабашова" та обслуговує лише Салтівську лінію метро.

Нагадаємо також, що два дні тому російські війська обстріляли з реактивних систем залпового вогню територію чотирьох підприємств у східній частині Харкова, зокрема завод "Південкабель".