НБУ курс:

USD

44,51

+0,15

EUR

51,35

--0,28

Готівковий курс:

USD

44,55

44,40

EUR

51,85

51,60

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Прокат самокатів Bolt відновлює роботу в Києві

Прокат самокатів Bolt відновлює роботу в Києві
Bolt розширюватиме зону поїздок у Києві. Фото: ITC

Компанія Bolt вирішила з 7 квітня відновити свою послугу прокату самокатів у Києві, повідомила пресслужба Bolt у своєму Facebook.

Жителі Києва можуть скористатися послугою за зниженою ціною. Поки що самокат можна взяти на прокат тільки в центрі міста. Розблокування коштуватиме 5 гривень, а здійснити поїздку можна лише за 1,5 грн/хв.

"Віримо, що це допоможе всім швидше повернутися до звичного темпу життя, а також легко і доступно пересуватися містом у разі екстреної необхідності",  зазначили у компанії.

Bolt має намір розширити зону поїздок, а також відновлювати послугу в інших містах.  

Нагадаємо, естонська Bolt виступила проти російського вторгнення в Україну – компанія закриється у Білорусі, а Україні передасть €5 млн.

Зокрема, компанія має намір вдатися до трьох кроків: перерахувати 5% всіх замовлень Bolt у Європі протягом наступних 2 тижнів на підтримку українського народу, вилучити російську продукцію з Bolt Market та припинити діяльність у Білорусі.