НБУ курс:

USD

41,25

--0,08

EUR

43,56

--0,13

Готівковий курс:

USD

41,65

41,58

EUR

44,12

43,95

Microsoft випустила попередню версію антивірусного додатка

"Захисник" входить до списку стандартних (наданих розробником) програм Windows
Microsoft Defender Preview є, по суті, кросплатформовою попередньою версією "Захисника Windows" - повністю безкоштовного антивірусу Microsoft. Фото: Comss

Корпорація Microsoft випустила нову програму Microsoft Defender Preview для операційних систем Android та Windows.

Відкрийте нові горизонти для вашого бізнесу: стратегії зростання від ПриватБанку, Atmosfera, ALVIVA GROUP, Bunny Academy та понад 90 лідерів галузі.
12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як оптимізувати комунікації, впроваджувати ІТ-рішення та залучати інвестиції для зростання бізнесу.
Забронювати участь

Як повідомляє ITC, Microsoft Defender Preview є, по суті, кросплатформовою попередньою версією "Захисника Windows" - повністю безкоштовного антивірусу Microsoft, який вважається на сьогодні одним із найкращих у цій категорії ПЗ.

За інформацією видання, "Захисник" входить до списку стандартних (наданих розробником) програм Windows - він був присутній у Windows 10 і встановлений як антивірус за умовчанням у новітній версії ОС Windows 11.

На Android він вперше прийшов у 2020 році у складі ПЗ Microsoft Defender ATP для бізнесу. Тепер Microsoft розширює доступність фірмового антивірусного ПЗ.

Для тих, хто використовує виключно пристрої Windows, великої необхідності в цьому новому Defender немає, але програма може виявитися дуже корисною для користувачів, які використовує до чотирьох різних пристроїв на Windows та Android.

У PCWorld відзначають, що Microsoft нещодавно розмістила програму в магазинах, але тільки зараз компанія активувала послугу.

Microsoft Defender Preview за функціональністю ідентичний "Захиснику", який встановлений на всіх ПК з Windows 11. Однак клієнт для Android надає набагато більше різної візуальної інформації - це постійно працююча служба, яка відстежує веб-посилання та перевіряє завантажені на пристрій файли на предмет утримання шкідливого коду.

Якщо служба виявляє щось підозріле, то надсилає відповідне повідомлення.

Нагадаємо, у листопаді 2021 року Microsoft відобразила найпотужнішу на сьогоднішній день DDoS-атаку на користувачів хмарної платформи Azure.