НБУ курс:

USD

41,25

--0,08

EUR

43,56

--0,13

Готівковий курс:

USD

41,60

41,55

EUR

44,05

43,81

В Україні спростили отримання ліцензій на автоперевезення

вантажівка
Вантажівка. Фото: https://pixabay.com

З 6 квітня 2022 року в Україні на період дії воєнного стану спростили та оцифрували процедури отримання ліцензій на всі види автомобільних перевезень. Про це повідомляє Державна служба безпеки транспорту.

Відкрийте нові горизонти для вашого бізнесу: стратегії зростання від ПриватБанку, Atmosfera, ALVIVA GROUP, Bunny Academy та понад 90 лідерів галузі.
12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як оптимізувати комунікації, впроваджувати ІТ-рішення та залучати інвестиції для зростання бізнесу.
Забронювати участь

Вдвічі скорочено обсяг необхідних для отримання ліцензії документів, скасовано підтвердження трирічного досвіду роботи, а також подання документів щодо наявності матеріально-технічної бази та наявності договорів.

Спрощення процедури стосуватиметься отримання ліцензій на:

  • внутрішні перевезення пасажирів автобусами;
  • внутрішні перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями; міжнародні перевезення пасажирів автобусами;
  • міжнародні перевезення вантажними автомобілями;
  • міжнародні перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів вантажними автомобілями.

Автоматизована електронна система прийому заявок на отримання ліцензій розпочне свою роботу з 13 квітня 2022 року. Отримати ліцензію можна буде в інформаційній системі ПУТЬ: https://shlyah.dsbt.gov.ua/ (розділ Ліцензування).

Нагадаємо, з урахуванням закриття транзиту територією Білорусі та Росії, а також збільшення кількості вантажних перевезень вантажів автомобільним транспортом з 4 квітня було знято або підкориговано низку обмежень для перевізників.

Механізм бездозвільного проїзду для всіх гуманітарних вантажів налагоджений вже з Молдовою, Румунією, Словенією, Австрією, Чехією, Польщею, Німеччиною, Нідерландами та Литвою.

При цьому раніше в Мінінфраструктурі повідомляли, що такий режим перевезень в Україну запровадили 14 країн.