НБУ курс:

USD

44,54

--0,03

EUR

51,86

--0,15

Готівковий курс:

USD

44,80

44,70

EUR

52,10

51,90

Залізниця Білорусі переведена на ручний режим роботи. Мінський та Оршанський вузли паралізовані, — ЗМІ

Залізниця Білорусі переведена на ручний режим роботи. Мінський та Оршанський вузли паралізовані, — ЗМІ

Залізниця Білорусі була переведена на ручний режим роботи, при цьому Мінський та Оршанський вузли паралізовані. Про це повідомляє телеграм-канал NEXTA.

"Білоруську залізницю переведено на ручний режим роботи. Диспетчерську централізацію "Неман" виведено з ладу. Супутнє програмне забезпечення не працює. Мінський і Оршанський вузол паралізовані", — сказано у повідомленні.

Схема залізниць Білорусі. Джерело: телеграм-канал Nexta

27 лютого самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко підтвердив, що з території Білорусі ведуться ракетні удари по Україні.

24 лютого о 5-й годині почалася війна. Президент РФ Володимир Путін розпочав військову спецоперацію проти України. Війська Російської Федерації зробили масовані обстріли 10 областей. Верховна Рада оголосила воєнний стан. Delo.ua збирає в одному місці всю найважливішу інформацію про те, що відбувається.

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності