Світові ціни на кукурудзу впали майже до трирічного мінімуму

Світові ціни на кукурудзу впали майже до трирічного мінімуму
Ф'ючерси на кукурудзу впали до трирічного мінімуму. Ілюстрація: Рixabay

Ф'ючерси на кукурудзу впали до трирічного мінімуму, через прогнози стосовно рекордного урожаю кукурудзи в США, який перевершив попередні рекорди.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це пише Bloomberg.

Наразі ціни на кукурудзу на Чиказькій товарній біржі становлять 4,6325 доларів за бушель. При цьому, ціновий мінімум спостерігався 29 грудня 2020 року і становив $4,6175.  

Міністерство сільського господарства США повідомило, що найбільший урожай в Америці вирощується в 15,234 мільярда бушелів, що перевищує оцінки аналітиків і перевершує попередній рекорд 2016 року в 15,148 мільярда.

Видання пише, що значні запаси в провідного світового виробника вказують на те, що увага тепер переноситься на майбутній урожай ключового виробника, Бразилії, а також на глобальний попит на кукурудзу в США.

Щодо інших товарів, ф’ючерси на соєву олію подорожчали третій день поспіль у Чикаго. Соєві боби торгуються стабільно після зростання на 0,3%.

Найбільший у світі трейдер сільськогосподарських культур Cargill, заявив, що Китай щойно здійснив величезну закупівлю соєвих бобів у США, що підкреслює позитивний імпульс на ринку олійних культур.

У вівторок і середу азійська країна поспішила отримати понад 3 мільйони метричних тонн американської сої.