Лукашенко заборонив підвищувати ціни у Білорусі

Лукашенко заборонив підвищувати ціни у Білорусі

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко розпорядився з 6 жовтня запровадити заборону на підвищення цін у Білорусі.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє білоруське інформаційне агенство "Белта". 

Зазначається, що під час наради білоруський диктатор сварив своїх чиновників за недостатній контроль за ціноутворенням та високу інфляцію.

Лукашенко заявив, що ситуація з високими цінами не продукти та товари першої необхідності вже потребує його особистого втручання.

"З 6 числа жовтня забороняється всяке зростання цін. З сьогоднішнього дня. Не з завтрашнього дня, а з сьогоднішнього. Щоб за добу не накрутили ціни. Тому з сьогоднішнього дня зростання цін забороняється. І не дай боже хтось по бухгалтерії проведе заднім числом щось, якісь розрахунки, перерахунки", - заявив Лукашенко.

Але при цьому він зазначив, що можуть бути винятки за тими чи іншими позиціями, і визначив коло відповідальних, хто уповноважений приймати такі рішення.

"Без їхнього дозволу жодна ціна зростати не може до того, що є на сьогоднішній день", - розпорядився білоруський диктатор.

Він побідкався, що ціни вже шалені, "вперлися в стелю", і далі їх підвищувати не можна. 

При цьому Лукашенко також попередив, щоб на цьому тлі не було якихось закритих об'єктів та спроб піти з ринку.

"Не дай боже якийсь магазин піде або він буде закритий, якась контора, забігайлівка та інші. Не дай боже вони підуть з ринку. Ви за це відповісте", - заявив білоруський диктатор.

Нагадаємо, Лукашенко нарешті відкрито заявив про те, що його країна бере участь у війні РФ проти України на стороні країни-агресора. Але, за його словами, нібито білоруські військові в бойових діях не задіяні.