5 грудня планують затвердити тарифи для Укренерго та обленерго

5 грудня планують затвердити тарифи для Укренерго та обленерго

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг планує затвердити тарифи для обленерго та Національної енергетичної компанії “Укренерго” на засіданні в п'ятницю 5 грудня. Про це свідчить порядок денний засідання НКРЕКП.

Прокачайте маркетинг-стратегію свого бізнесу та знайдіть нові канали взаємодії з аудиторією на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+
25 червня топменеджери Ощадбанку, Укрзалізниці, NOVA (Нової пошти), Kernel, Ковальська та ще 25+ великих компаній розкажуть, які стратегії та канали просування підійдуть саме вашому бізнесу.
Забронювати участь

Зокрема нацкомісія планує встановити тарифи на передачу електричної енергії для "Укренерго", а також для операторів системи розподілу електроенергії (обленерго) із застосуванням стимулюючого регулювання. Також регулятор на цьому ж засіданні планує затвердити тарифи для компаній постачальників електроенергії (енергозбутів).

Нагадаємо, раніше НКРЕКП схвалила нові тарифи на передачу та розподіл електроенергії на 2023-ий рік. Згідно з рішенням регулятора, тариф на передачу НЕК "Укренерго" може зрости на 51%.

В проєкті постанови НКРЕКП пропонується збільшити тариф на передачу е/е на 2023-ий рік на 51% — до 522,46 грн/МВт-год, а тариф на диспетчерське управління на 355% — до 283,18 грн/МВт-год.