- Категорія
- Енергетика
- Дата публікації
- Змінити мову
- Читать на русском
У Києві та восьми областях 14 листопада будуть планові відключення світла
Планові відключення електроенергії в понеділок, 14 листопада, будуть у Києві та восьми областях.
Про це повідомила пресслужба НЕК "Укренерго".
Так, з 00:00 до 24:00 світло вимикатимуть у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській та Донецькій областях. В інших областях України відключення не прогнозуються.
"Будь-які обмеження споживання електроенергії є наслідком пошкодження об’єктів енергосистеми російськими ракетами та дронами. Енергетики роблять все, щоб зберегти енергосистему стабільною і в українців було світло", - йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що за час повномасштабного вторгнення Росії уражено понад 400 об’єктів критичної інфраструктури у сфері електро- й теплопостачання в Україні.
Джерело фото: depositphotos.com