НБУ курс:

USD

41,69

+0,02

EUR

47,42

--0,13

Готівковий курс:

USD

41,55

41,46

EUR

47,70

47,50

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

АМКУ дозволив ОККО придбати 50% ТОКА: що відомо

АМКУ дозволив ОККО придбати 50% ТОКА: що відомо
Компанія отримає 50% голосів у вищому органі управління товариства. Фото: АМКУ.

АТ “Концерн Галнафтогаз” (мережа АЗК OKKO) отримало дозвіл на придбання частки в ТОВ “Перша національна мережа електрозаправних комплексів ”ТОКА“.

Про це повідомив голова Антимонопольного комітету Павло Кириленко.

Згідно з порядком денним засідання, була розглянута заява від 31 грудня 2024 року, яка стосується придбання "Галнафтогазом" частки в статутному капіталі ТОВ "ТОКА".

Рішення АМКУ дозволяє компанії отримати 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Оновлено 7 лютого. Віцепрезидент з маркетингу ОККО Василь Дмитрів повідомив, що придбання частки ТОКА – це інвестиція у розвиток ринку електрозарядок в Україні, яка відповідає стратегії компанії щодо підтримки інфраструктури для електромобілів.

"Ми не плануємо втручатися в операційне управління компанією ТОКА – вона й надалі працюватиме самостійно. Водночас зростання кількості електромобілів в Україні (за 2024 рік автопарк електромобілів збільшився на 38% порівняно з 2023 роком) підтверджує, що інфраструктура зарядних станцій потребує подальшого розвитку. Ми продовжимо активно розвивати якісний сервіс для власників електромобілів, яких в Україні вже понад 135 тисяч", – додав Дмитрів.

Що відомо про ТОКА

ТОКА — один із провідних гравців на українському ринку зарядної інфраструктури для електромобілів, який розпочав свою діяльність у 2015 році.

Мережа об'єднує понад 200 станцій електрозарядних комплексів, на яких одночасно можуть заряджатися понад 450 електрокарів.

Станції ТОКА працюють у Києві, Одесі, Ужгороді, Мукачеві, Львові, Дніпрі, Тернополі, Ірпені та інших містах.

ТОКА з 2019 року співпрацює з мережею ОККО, встановлюючи зарядні станції на її АЗС.

Експерти очікують, що протягом лютого ціни на бензин та дизель можуть дещо знизитись, а ціни на автогаз мають незначний потенціал до зростання. Головними чинниками є динаміка на зовнішніх ринках: падіння цін на нафту та невелике зростання індикатива LPG в середземноморському регіоні. Детальніше про ціни на бензин та автогаз читайте у матеріалі Delo.ua.