Назад в СРСР: в РФ пропонують встановити шестиденний робочий тиждень, - розвідка Британії

Назад в СРСР: в РФ пропонують встановити шестиденний робочий тиждень, - розвідка Британії
Росіяни мають працювати шість днів на тиждень заради економічних показників. Фото: росЗМІ

В країні-агресорі РФ дедалі частіше лунають заклики до примусової праці для забезпечення потреб війни, як колись у Радянському Союзі.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє розвідка Великобританії.

"Протягом останніх тижнів тон публічних дебатів у Росії перейшов від простого покарання тих, хто критикує війну в Україні, до закликів до громадян активно жертвувати собою на підтримку військових зусиль", – зазначають аналітики.

Вони додають, що російські державні ЗМІ та бізнес-групи звернулися до Міністерства економіки РФ з проханням надати дозвіл на шестиденний робочий тиждень без додаткової оплати для працівників з огляду на економічні вимоги війни.

Крім того, 21 травня 2023 року російська пропагандистка Маргарита Симоньян заявила, що росіяни повинні працювати на заводах з виробництва боєприпасів по дві додаткові години щодня після своєї основної роботи.

"Зміна тональності розмов явно перегукується з радянським відчуттям суспільного примусу. Це також підкреслює, що керівництво, швидше за все, вважає економічні показники вирішальним фактором перемоги у війні", – підкреслили у розвідці.

Нагадаємо, раніше у розвідці Британії повідомляли, що у 2022 році країну-агресор РФ залишили 1,3 млн осіб, через що на російському ринку праці виник найбільший з 1998 року дефіцит кадрів.