Володимир Зеленський відвідає Болгарію

Володимир Зеленський відвідає Болгарію
Володимир Зеленський відвідає Болгарію. Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський відвідає Болгарію на запрошення уряду країни. З міркувань безпеки деталі візиту не розголошуються.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомляє болгарське видання "24 години" з посиланням на дипломатичні джерела.

Деталі візиту президента України поки не уточнюються, але, ймовірно, він відбудеться у четвер, 6 липня. Години візиту Зеленського також тримають у таємниці. 

"Візит Президента України стався після того, як депутати минулого скликання парламенту відмовилися слухати його звернення про допомогу", - йдеться в повідомленні.

Виданя пише, що раніше депутати 47-го скликання парламенту відмовилися слухати міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу. Він провів кілька днів у Софії, намагаючись домовитися про військову допомогу, але йому було відмовлено.

Нагадаємо, Міністерство оборони Болгарії не проводило переговорів про безоплатне надання Україні болгарських винищувачів МіГ-29. Передача літаків може призвести до дефіциту техніки в самій країні, що вплине на обороноздатність Болгарії, а це суперечить конституції і законам країни.