Varus запустив можливість залишити решту з покупок на допомогу дітям

Varus запустив можливість залишити решту з покупок на допомогу дітям

Відтепер всі клієнти мережі мають змогу перевести дрібну решту - до 1 гривні - від купівлі товарів на касах будь-якого супермаркету Varus під час розрахування готівкою. 

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє пресслужба Varus.

Зазначається, що долучитись до акції можуть всі клієнти мережі, які розраховуються готівкою. Сервіс розпочався у листопаді та діє у всіх супермаркетах мережі Varus

"Заокруглюючи суму покупки до гривень, покупці за бажанням перераховують копійки на благодійність. Здавалося б, така дрібничка, але з маленьких донатів складається велика допомога!", - зазначають у Varus. 

Там підкреслюють, що ініціатива реалізована в рамках проєкту “Дитинство без війни”.

“Дитинство без війни” — це масштабний проєкт мережі Varus, який від початку повномасштабного вторгнення займається евакуацією дітей з України в Туреччину. Там малеча, яка опинилась у складних життєвих обставинах, отримує гідні умови проживання, збалансоване харчування, можливість дихати морським повітрям та найголовніше — безпеку та мирне небо", - зазначають у Varus

За час існування проєкту майже три тисячі дітей з інтернатів вже переїхали в Анталію, де живуть у мирі та продовжують навчатися.

"Кожна гривня, яку клієнти Varus перераховують на ініціативу допоможе забезпечити більшу кількість малюків гідним, комфортним та безпечним дитинством. Долучайтесь до акції — допоможемо українським діткам разом!", - підкреслюють у торговій мережі. 

Зазначимо, мережа супермаркетів Varus запускає послугу зняття готівки в своїх магазинах. На один чек діє ліміт у 6000 гривень.