Росія поповнює дефіцит офіцерів в армії за рахунок сержантського складу - розвідка

Росія поповнює дефіцит офіцерів в армії за рахунок сержантського складу - розвідка

На фоні великий бойових втрат в армії Російської Федерації виник дефіцит офіцерів. Щоб якось заповнити ці вакансії розпочато масове присвоєння офіцерського звання молодший лейтенант особам сержантського складу без відповідного досвіду та освіти.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.  

Як зазначили у розвідці, одна з причин дефіциту кадрів - небажання військовослужбовців ЗС та Росгвардії з далекосхідних регіонів брати участь в бойових діях на території України. В тому числі через те, що їх часто включають до складу так званих "зведених підрозділів", які формуються не за професійною ознакою. В результаті, велика кількість військових в них не мають належної підготовки, що призводить до додаткового збільшення втрат. 

"Багато окупантів, які брали участь у бойових діях, не бажають повертатись у свої підрозділи, вказуючи у якості причини відмови проблеми зі здоров’ям. Щоб запобігти "відтоку кадрів", керівництво ЗС РФ формує військово-лікарські комісії. Їхнє головне завдання – виявлення військовослужбовців, які імітують захворювання та поранення для ухилення від участі у бойових діях", - йдеться у повідомленні.  

Зокрема, на території Ростовської області проходять активні заходи з мобілізаційної підготовки військовозобов’язаних осіб. Обласні військові комісаріати здійснюють призов молодих людей, які проходили військову службу та мають артилерійський досвід.  

"Осіб, які служили у піхотних військах, записують до військового резерву. Їх повідомляють про необхідність прибуття за викликом для ротації військовослужбовців, що нині беруть участь у війні проти України (конкретні терміни не оголошуються). Наразі майже з кожного села Ростовської області на військову службу призвано від семи до десяти місцевих жителів", - наголосили у ГУР.  

Водночас у Бєлгородській області РФ місцеві жителі почали масово нищити власне майно з метою отримання компенсації від влади за нібито обстріли з боку України. В області наростає кількість претензій до влади щодо її неспроможності забезпечити якісний ремонт пошкоджених будівель. 

Нагадаємо, РФ змінює тактику поповнення особового складу окупаційного контингенту на території України та намагається набрати найманців з-поміж громадян країн Центральної Азії, ув’язнених та представників віддалених регіонів.