НБУ курс:

USD

41,48

--0,01

EUR

44,75

+0,00

Готівковий курс:

USD

41,49

41,39

EUR

45,20

45,00

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

У Києві очікується пік весняного паводку: до критичного рівня води лишається пів метра

Паводок, негода, люди
Паводок у Київській області. Фото: Андрій Нєбитов / Telegram

За даними синоптиків, пік весняного паводку в Києві очікується 22 квітня. Про це повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Зазначається, що цьогоріч рівень води перевищує минулорічний на 0,5-1 метр. 

Наразі зафіксовано підтоплення заплавних територій, які майже щороку підтоплюються під час весняної повені. Йдеться про острови парку "Муромець", Гідропарк, Труханів острів, затоку Галерна, Корчувате, приватні ділянки в районі Осокорків. 

Головною причиною підтоплень називають весняну повінь та регулярні опади, які призвели до збільшення води в річках.

Крім того, рівень Дніпра в Києві завжди регулювався за рахунок роботи каскаду дніпровських ГЕС. Однак Каховська ГЕС наразі не працює в повному технологічному режимі – скорегувати цю ситуацію намагаються за рахунок інших гребель.

Наразі рівень води у Дніпрі складає 9 359 см за Балтійською системою висот. Критичним рівнем є 9 415 см.

У Департаменті муніципальної безпеки КМДА зазначили, що до критичного рівня води лишається ще 50-60 см. У звʼязку з тим, що вода може сягнути його, відбуваються додаткові тренування сил цивільного захисту, рятувальників та всіх служб, які можуть бути залучені у наданні допомоги жителям.

Крім того, КМДА поінформувала, що якщо наслідки повені спричинили пошкодження майна або іншу шкоду підприємствам, такі випадки розглядатимуть в рамках роботи районних комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.