"Ухилянтів валом". ГУР перехопила розмови окупантів на Харківщині

"Ухилянтів валом". ГУР перехопила розмови окупантів на Харківщині
UA.NEWS

Російський загарбник, перебуваючи в Харківській області, розповідає про стан набору у їхні збройні сили, відмічаючи, що після зняття обмежень на відбір до лав збройних сил РФ почала надходити лише "одна шваль", – передає Головне управління розвідки МО.

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

"Під час розмови також обговорюється географія солдатів збройних сил РФ, які є у підрозділі. Окремо обговорюється відсутність людей з Криму. Також чоловік розповідає про випадок з фронту, коли його людина втратила частину тіла, підірвавшись на їх же розтяжці", – кажуть в ГУР.

Нагадаємо, згідно з даними британської розвідки, війна країни-агресора Росії проти України нанесла значної шкоди російському військово-промисловому комплексу. РФ не може виконати експортні замовлення на бронетехніку через санкції Заходу та необхідність озброєння власних окупаційних військ.

У відомстві зазначають, що нещодавно Білорусь оприлюднила деталі нового модернізованого основного бойового танка (ОБТ) Т-72Б. Білорусь розробила це альтернативне рішення замість програми модифікації Т-72Б, угода про яку була раніше укладена з російською компанією "Уралвагонзавод".