- Категорія
- ІТ та Телеком
- Дата публікації
- Змінити мову
- Читать на русском
Google запустив навчальну програму для захисту компаній від кіберзагроз
Google пропонує нову навчальну програму "Основи кібербезпеки для бізнесу", спрямовану на допомогу власникам, керівникам і співробітникам малого та середнього бізнесу в захисті від кіберзагроз.
Про це повідомили у пресслужбі Мінцифри.
Програма включає 5 тренінгів та практичний семінар зі штучного інтелекту, де учасники навчаться впроваджувати ефективні стратегії кіберзахисту.
Курс допоможе:
Підписуйтесь на Telegram-канал delo.ua- розпізнавати кіберзагрози та кібератаки;
- впроваджувати кібергігієну;
- будувати систему кіберзахисту з нуля;
- використовувати ШІ для захисту;
- застосовувати практичний досвід українських бізнесів.
Експертами виступлять фахівці з ISSP та Cyber Unit Technologies. Курс має онлайн формат із можливістю доступу до матеріалів та записів вебінарів. Учасники отримають сертифікати та матимуть можливість виграти подарунки.
"Цьогоріч у програмі ще більше практики. А онлайн формат дозволяє вибрати зручний темп навчання та мати доступ до матеріалів і записів вебінарів", - йдеться в повідомленні.
По закінченню навчання, учасники програми мають можливість отримати сертифікат.
Перший тренінг відбудеться 15 жовтня о 16:00. Навчання триватиме до 31 жовтня. Зареєструватися на навчання можна за посиланням.
Цей курс є частиною ініціативи Місяця кібербезпеки, яку підтримує Міністерство цифрової трансформації України, USAID та інші установи.
Зауважимо, влітку Міністерство цифрової трансформації України запустило програму безоплатної кібердіагностики для бізнесу. Проєкт реалізовувався платформою Дія.Бізнес у співпраці з партнерами та був спрямований на підтримку 500 малих і середніх підприємств, які працюють з персональними даними та мають цифрову інфраструктуру.
Окрім цього, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України презентувала нові технічні рішення для захисту державних установ від DDoS-атак. Вони допоможуть у виявленні та блокуванні різних типів кіберзагроз, а також в аналізі трафіку.
Джерело фото: ua.depositphotos.com