Коуч для тих, хто шукає роботу: LinkedIn запустила чатбот зі штучним інтелектом

LinkedIn, смартфон
LinkedIn. Фото: Depositphotos

Соцмережа LinkedIn представила чатбот на основі штучного інтелекту, який називають "коучем для шукачів роботи", а також інші інструменти штучного інтелекту для власників преміум-підписки. Про це пише CNBC.

Адаптуйте бізнес-стратегію до сучасних викликів разом з управлінцями «Біосфера», Ajax, Bolt, Prom.ua, Uklon та ще понад 60 топових компаній
13 грудня на GET Business Festival отримайте перевірені стратегії залучення інвестицій для бізнесу, просування продукту онлайн та цифровізації бізнесу.
Забронювати участь

Передбачається, що завдяки чатботу користувачі зможуть оцінити, чи варта заявка на роботу їхнього часу. 

Платформа працює на базі GPT-4 від компанії OpenAI. У середу, 1 листопада, доступ до неї почали надавати для деяких преміум-користувачів.

Розгортання чатботу пов'язане з оголошенням LinkedIn про те, що кількість користувачів соцмережі перевищила 1 млрд осіб.

Чатбот LinkedIn: що вміє

Скористатися штучним інтелектом можна, наприклад, при розгляді  вакансії, обравши одне з кількох питань, таких як:

  • Чи підходжу я для цієї роботи?
  • Як я можу найкраще подати себе для цієї роботи?

Перше з них спонукає чатбота проаналізувати профіль і досвід користувача LinkedIn і дати відповідь на кшталт: "Ваш профіль показує, що ви маєте великий досвід у сфері маркетингу та планування заходів, що відповідає цій посаді". Також він може вказати на потенційні прогалини в досвіді користувача.

Крім того, можна запитати, хто працює в компанії, після чого чатбот надішле кілька профілів співробітників, яким користувач може повідомити про те, що шукає роботу в цій фірмі. Таке повідомлення також можна створити за допомогою генеративного штучного інтелекту.

Джерело фото: ua.depositphotos.com