lifecell запускає власний NFT-маркетплейс

lifecell запускає власний NFT-маркетплейс

8 грудня 2022 року мобільний оператор lifecell запускає NFT-маркетплейс – платформу з обміну невзаємозамінними токенами, де публікує власну благодійну колекцію. 

Ми продовжуємо воювати з окупантом на інформаційному фронті, надаючи виключно перевірену інформацію та аналітику.
Війна позбавила нас можливості заробляти, просимо Вашої підтримки.
Підтримати delo.ua

Про це повідомляє пресслужба lifecell.

Зазначається, що проєкт "NFT Talkers" має за мету збір коштів для підтримки України в боротьбі з російським агресором та підтримки митців під час війни.

 Платформа "NFT Talkers" об’єднає українських митців і перетворить цифрових художників на професіоналів NFT, дозволяючи їм вільно заробляти, токенізуючи свої твори.​ 

Водночас lifecell розмістив на платформі власну благодійну військово-цивільну колекцію токенів, яка має назву "Знаряддя народовладдя". Усі зібрані кошти від продажу NFT будуть передаватись до державного фонду на підтримку України UNITED24. 

Митці, створюючи власні NFT-колекції, можуть робити їх благодійними, а зібрані з їхнього продажу кошти lifecell направлятиме до державного фонду UNITED24. Отже, маркетплейс "NFT Talkers" також виконуватиме роль фандрейзингової платформи. 

"Війна – це час згуртованості та взаємодопомоги. Створення власного NFT-маркетплейсу – це ще один спосіб наблизити нашу перемогу, адже він має як благодійну, так і соціальну складову. Навіть під час війни прогрес та розвиток в Україні не зупиняються. NFT-технології дозволяють нам збирати гроші на благодійну мету, а художникам – робити те, що виходить у них найкраще – говорити мовою мистецтва. Тому ми і назвали платформу "NFT Talkers", - заявив Ісмет Язиджи, головний виконавчий директор lifecell. 

Майданчик працює на базі блокчейну Avalanche (AVAX). Ставка за транзакцію складає приблизно $0,02. Завдяки цьому розміщення та купівля NFT стають максимально доступними для кожного.

Реалізацію NFT-маркетплейсу lifecell здійснює в партнерстві з NFT Prime.

ДОВІДКА:

lifecell – український телекомунікаційний оператор, що надає послуги мобільного зв’язку та передачі даних на базі швидкісного Інтернету. Станом на кінець третього кварталу 2022 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 8,2 млн користувачів. lifecell належить Turkcell – найбільшому турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. 

Нагадаємо, користувачі найбільшої європейської криптовалютної біржі українського походження WhiteBIT матимуть доступ до сервісів платформи навіть в умовах відсутності інтернет-з’єднання та з кнопкового телефону. Це стало можливим завдяки технологічній інтеграції WhiteBIT та lifecell, яка об’єднала блокчейн-екосистеми з комунікаційними послугами.