НБУ курс:

USD

41,34

+0,03

EUR

45,85

+1,22

Готівковий курс:

USD

41,05

40,90

EUR

45,50

45,20

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

Мінкульт оголосив про запуск англомовного медіа The Gaze

The Gaze, українське англомовне медіа
Головна сторінка сайту The Gaze. Фото: скрин сайту

Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України" запускає українське іномовлення англійською мовою — The Gaze.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

The Gaze буде мовити англійською для іноземної аудиторії: знайомитиме ближче з Україною як частиною Європи, з українцями, з історією, природою, культурою, політикою, економікою та впливом на глобальне майбутнє. Платформа поєднуватиме топові новини, репортажі, розважальний контент, аналітичні матеріали та стримінгові формати.

"Ключова задача The Gaze — стати тим інформаційним простором, де українські наративи, герої, історії будуть органічно представлені через теми й цінності цікаві та зрозумілі широкій аудиторії західного світу, для якого частина Європи на схід від Берліна поки що залишається terra incognita", — резюмував Ткаченко.

Загалом The Gaze складається з трьох ключових блоків: стрічки новин, аналітики та відео. Як повідомляє "Детектор медіа", вже запущено політичне токшоу Talk For More з ведучим Генрі Кіном (Henry Keen) та розважальне шоу новин Hidden Angle. Відеоконтент The Gaze доступний на сайті та на ютуб-каналі.

У Мінцифри підкреслили, що аудиторія проєкту буде, за задумом, збігатися з переліком держав, які надають Україні найбільшу підтримку під час війни і мають великий інтерес до України. 

Раніше ДП МПІУ запускало телеканал FREEДОМ - державний український російськомовний канал іномовлення. Державні канали фінансуються за рахунок платників податків. На 2023 рік планували закласти в держбюджет понад 1,4 млрд грн на канали "Дім" та Freedom, а також на компенсацію за вироблений контент.