НБУ курс:

USD

41,34

+0,03

EUR

45,85

+1,22

Готівковий курс:

USD

41,00

40,90

EUR

45,42

45,16

Файли Cookie

Я дозволяю DELO.UA використовувати файли cookie.

Політика конфіденційності

У ЄС вимагають маркувати весь контент, вироблений штучним інтелектом

У ЄС вимагають маркувати весь контент, вироблений штучним інтелектом
Фото: Depositphotos

Компанії, які розгортають генеративні інструменти штучного інтелекту, такі як ChatGPT і Bard, що можуть генерувати дезінформацію, повинні позначати такий контент як частину своїх зусиль із боротьби з фейковими новинами.

Як забезпечити розвиток і стійкість компаній: досвід TERWIN, NOVUS, Arcelor Mittal, СК ІНГО та 40 інших провідних топменеджерів та державних діячів.
11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтесь, як бізнесу адаптуватися до нових регуляторних вимог, реагувати на зміни та залучати інвестиції у нинішніх умовах. Реальні кейси від лідерів українського бізнесу.
Забронювати участь

Про це заявила заступниця голови Єврокомісії Віра Йоурова, пише Reuters.

Зазначається, що в ЄС зростає занепокоєння щодо можливого зловживання технологією штучного інтелекту та ймовірності того, що зловмисники та навіть уряди можуть використовувати її для отримання дезінформації.

"Підписанти, які інтегрують штучний інтелект у свої сервіси, такі як Bingchat для Microsoft, Bard для Google, повинні забезпечити необхідні гарантії, аби ці сервіси не могли використовуватися зловмисниками для створення дезінформації", — сказала Йоурова.

Вона додала, що підписанти, які мають сервіси з потенціалом для поширення дезінформації, створеної штучним інтелектом, повинні, у свою чергу, запровадити технологію для розпізнавання такого контенту та чіткого позначення для користувачів.

Такі компанії, як Google, Microsoft і Meta Platforms , які підписали Кодекс практики ЄС щодо боротьби з дезінформацією, повинні повідомити про запобіжні заходи, вжиті ними до липня, сказала Юрова.

Вона також попередила Twitter, який минулого тижня вийшов з Кодексу практики ЄС, що соціальну мережу очікує ретельна перевірка.

"Вийшовши з Кодексу, Twitter привернув багато уваги, і його дії та відповідність законодавству ЄС будуть ретельно та терміново перевірені", — сказала Йоурова.

Зауважимо, в ЄС завершують розробку нових правил щодо штучного інтелекту, але вони викликають занепокоєння у генерального директора OpenAI Сема Альтмана. Він попередив, що компанія може припинити надавати послуги на європейському ринку у відповідь на регулювання ШІ.

Раніше депутати Європарламентупідтримали широкий набір правил, які увійдуть до європейського закону про штучний інтелект.

Джерело фото: ua.depositphotos.com